Kalfire GP 75/59F - plynová vložka

Jmenovitý výkon
8,7KW
Tvar skla
čelní rovné
Šířka skla
75cm
Výška skla
59cm
Hmotnost plynové vložky
115Kg
Průměr Kouřovodu
130/200mm koncentrický nerezový
Záruční doba
24 Měsíců
Cena (bez DPH): Napište nám o cenovou nabídku a více informací.

Design plynových rovných prosklení -  krbů Kalfire GP75/59F vám přináší skutečný zážitek z hořícího dřeva v kombinaci s optimálními elektronickými a ovládacími prvky, které zajišťují snadnou obsluhu. Tyto moderní plynové krby mají co nabídnout: realistické plameny, moderní design, snadné používání a vysoký výkon. Kalfire plynový krb obohatí váš interiér. Není nic útulnějšího a uklidňujícího než oheň v krásném plynovém krbu. Plynové krby Kalfire nabízejí realistické hoření ohně, které je téměř nerozeznatelné od skutečného ohně. Plynové krby Klafire jsou především o pohodlí a jednoduchosti používání. Například naše plynové krby lze snadno ovládat z pohodlí vaší pohovky pomocí dálkového ovládání iMatch Kalfire. Plynové krby Kalfire se mimo jiné vyznačují šetrností k životnímu prostředí a nízkou spotřebou energie. Na toto byl a vždy bude kladen důraz. Režim ECO je toho ukázkovým příkladem. V Kalfire uznáváme jen to nejlepší. Uzavřené plynové krby a krby na dřevo, které vyrábíme již od roku 1981, jsou výsledkem neustálého hledání dokononalosti. Vzhledem k naší vedoucí pozici na trhu v tomto sektoru jsou naše krby k dispozici pouze u vybraných prodejců, které jsme pečlivě vybírali v průběhu let. Naši obchodní prodejci jsou vyškolení a mají dokonalé znalosti o všech produktech, sdílejí naše nadšení a zručnost.

Zkušenosti s topením v plynové krbu ve všech ročních obdobích. Není nic útulnějšího a uklidňujícího než oheň praskající v krásném krbu. Plynové krby Kalfire nabízejí realistické hoření ohně, které je téměř nerozeznatelné od skutečného ohně.

Plynové krby Kalfire vynikají čistým, aerodynamickým tvarem, bez rušivých kovových rámečku okolo skla. Nabízí tak jasný a ničím nerušený pohled do ohně ze všech úhlů. Optimální spalování navíc zabraňuje špinění skla. V případě, že se sklo zašpiní, snadné otevření dvířky tzv. Easy door systému, umožňuje snadné a bezpečné vyjmutí skla pro vyčištění.

Generátor jisker Kalfire:
 

Topeniště plynových vložek Kalfire se vyrábí ve třech možnostech viz. níže:

Černý hladký panel:

Flat (3 parts)
Černé keramické sklo:
black ceramic glass 
 
Designový panel :
Design

Poptávkový formulář

  • Zvýrazněná políčka jsou povinná.

Naši partneři

Spartherm Timpex Romotop Ortner Kobok Brunner Schiedel