Schiedel nerezové komíny

Schiedel ICS

Třívrstvý nerezový komínový systém

Schiedel ICS je univerzální třívrstvý nerezový systém, vhodný pro všechny druhy paliv a většinu typů spotřebičů. Vhodný jako dodatečný či fasádní komín. Lehká konstrukce, bez nutnosti základu, velmi rychlá a jednoduchá montáž.

V nabídce v provedení izolace 25 mm –Schiedel ICS 25 nebo 50 mm – Schiedel ICS 50. Standardní provedení s lesklým pláštěm, lze i varianta s broušeným povrchem či varianta beze spon tzv. provedení SMOOTH.

ICS

Schiedel PERMETER

Lehký třívrstvý komínový systém

 

Nerezový třívrstvý komínový systém, vhodný pro všechny druhy paliv a většinu typů spotřebičů, v designovém barevném stylu. Vhodný jako dodatečný či fasádní komín. Lehká konstrukce, bez nutnosti základu, velmi rychlá a jednoduchá montáž. V nabídce v provedení izolace 25 mm – Schiedel PERMETER 25 nebo 50 mm – Schiedel PERMETER 50. Standardní provedené v černé, šedé nebo bílé barvě, lze i varianta beze spon tzv. provedení SMOOTH.

Schiedel KERASTAR

KERASTAR nerezový komín s keramickým srdcem

Vysoce kvalitní třívrstvý komínový systém s tenkostěnnou keramickou vnitřní vložkou, tepelnou izolací a vnějším nerezovým pláštěm. Vnitřní vložky se vyznačují vysokou odolností vůči teplotním změnám a dalšími vysokými technickými přednostmi. Systém je univerzálně použitelný pro odvod spalin od běžných spotřebičů na všechny druhy paliv. Je odolný vůči vlhkosti i při vyhoření. Je použitelný jak v novostavbách, tak i při dodatečné stavbě komínu nebo při rekonstrukci. Systém je vhodný pro interiérové i exteriérové použití, kde může být i výrazným architektonickým prvkem.

Kerastar

 

 
 


 


 

 

Naši partneři

Spartherm Timpex Romotop Ortner Kobok Brunner Schiedel