Krbová kamna

Dodáváme a montujeme krbová kamna hned od několika renomovaných výrobců, jako jsou Romotop Skantherm Hase Storch Nordpeis.

Krbová kamna Romotop

Představují to nejlepší v designu, zpracování a kvalitě použitých materiálů. Široká řada modelů a jejich obkladových variant neklade hranice vašemu očekávání a vaší fantazii v žádném směru. Vysoká účinnost a ekologie spalování je garantována více než 30 léty zkušeností a silným inovačním potenciálem firmy. Romotop vyrábí designová kamna v široké škále obkladových materiálů, jako je keramika v 30 odstínech glazury, kámen serpentín či celoplechové provedení.

Krbová kamna Skantherm

Skantherm je přední německý výrobce designových krbových kamen, jejichž design vytváří přední špičkoví architekti z celé evropy. Proto Skantherm získlal mnoho významných ocenění za design. Skantherm proto vyrábí různé modely kamen jako jsou - rohová krbová kamna - Otočná krbová kamna - moderní krbová kamna - akumulační kamna - radiusová krbová kamna. Modulární systém Skantherm Elements vám umožňuje sestavit a vymyslet si svá vlastní designová kamna s různých přídavných elementů.

Krbová kamna Hase

Krbová kamna Hase se vyrábí již více než 40 let v německém městě Trier. Přitom jsou kombinovány nejmodernější výrobní postupy s poctivou ruční prací a tak vznikají krbová kamna made in Germany. Ten kdo se rozhodne pro krbová kamna Hase, získá více než jen jeden benefit. Může se spolehnout na nejlepší kvalitu výroby a designu, který je nadčasový a elegantní pro každý interiér rodinného domu, hotelu, či bytu. V manufaktuře Hase jsou kamna vyráběna s velkým důrazem na detail. Proto si všechny procesy výroby realizují v Hase sami. Keramika se vyrábí tradiční ruční prací, stejně tak žáruvzdorné tvarovky, které slouží jako šamotová vystýlka topeniště a stejně tak i krbová kamna. Tak může Hase zajistit, že jejich krbová kamna kdykoliv plní nejvyšší standardy na kvalitu a design. To dělá krbová kamna Hase jedinečnými. Krbová kamna od Hase jsou dostupná v mnoha modelech, tvarech a barvách. S keramikou, mastkem a nebo s čistou ocelí ve čtyřech metalických barvách. Hase má ta správná kamna pro jakýkoliv interiér a stejně tak i pro nízkoenergetické domy.

 

 

 

Naši partneři

Spartherm Timpex Romotop Ortner Kobok Brunner Schiedel