Hoxter haka 89/45a

Jmenovitý výkon
9KW
Vytápěný prostor
200-250m3
Šířka skla
89cm
Výška skla
45cm
Zadní přikládání
V=42cm a Š=59cm
Tvar skla
Rovné s oteviráním do boku
Hmotnost krbové vložky
355Kg
Účinnost
80%
Průměr CPV
125mm
Průměr Kouřovodu
200mm
Záruční doba
60 Měsíců
Ke stažení
haka 89 45 de.pdf
Cena (bez DPH): Napište nám o cenu!

Hoxter Haka 89/45a se zadním přikládáním

Výhodou zadního přikládání Hoxter Haka 89/45a je praktická obsluha topeniště z technické místnosti či chodby. Přední pohledové sklo dvířek nabízí podívanou na oheň z obytného prostoru, zatímco zadní dvířka bez prosklení slouží k přikládání dřeva. Dvířka pro zadní přikládání jsou navržena tak, aby nebyla viditelná z pohledové strany topeniště. Jejich přítomnost nijak nesnižuje vysokou účinnost spalování a čistotu pohledového skla.

 
Zadní přikládání

Vystýlka topeniště

Vedle standardní světlé vystýlky nabízí Hoxter Haka 89/45a i její tmavé provedení s černým šamotem. Jde o řešení vhodné pro ucelené návrhy interiérů, v nichž by světlá vystýlka působila rušivě. Tyto tvarovky jsou vyrobeny z barevné šamotové směsi, to znamená, že vzhled topeniště zůstává celistvě tmavý, a to i při náhodném porušení povrchu vystýlky. Šamotové tvarovky světlé i tmavé barvy jsou během výroby vypalovány při teplotě vyšší než 1100 °C. Tím je zaručena dlouhodobá životnost celého topeniště.

Vystýlka topeniště

Akumulační prstence

Hoxter akumulační prstence nabízejí možnost značně zvýšit akumulační výkon zařízení. Při použití s pěti prstenci je energie efektivně ukládána do více než 150 kg akumulační hmoty a následně po dohoření paliva po dobu několika hodin odevzdávána do místnosti. Je to jednoduché, efektivní a na dalším zdroji energie nezávislé řešení.

Akumulační prstence
 
 
 

Poptávkový formulář

  • Zvýrazněná políčka jsou povinná.

Naši partneři

Spartherm Timpex Romotop Ortner Kobok Brunner Schiedel