Hoxter Ecka 50/35/45h

Jmenovitý výkon
6-7KW
Vytápěný prostor
100-150m3
Tvar skla
Rohové
Hmotnost krbové vložky
205Kg
Účinnost
85%
Průměr CPV
125mm
Průměr Kouřovodu
150mm
Záruční doba
60 Měsíců
Ke stažení
ecka 50 35 45lh de.pdf
Cena (bez DPH): Napište nám o CENU!

Krbová vložka Hoxter Ecka 50/35/45h je vhodná, jak do nízkoenergetických rodinných domů, tak  i do klasických RD, kde je požadavek na co nejmenší zastavbovou plochu. Hoxter Ecka 50/35/45h se vyrabí, jak s jedním ohýbaným sklem, tak také s dvojitým prosklením, pro ještě lepší využití do sálavé obestavby. Hoxter Ecka 50/35/45h je nabízená s otvíraním dvířek do boku a  s výsuvným systémem dvířek na horu. Výhodou je odkouření 150mm. Možnost připojení tahového systému KMS 240.

Rohové KRBOVÉ VLOŽKY Hoxter je možno připojit s AKUMULAČNÍ MASOU

Připojená akumulační masa za krbovou vložkou zvyšuje užitnou hodnotu krbu. Díky svým akumulačním schopnostem prodlužuje interval přikládání a poskytuje zdravé sálavé teplo. Krbové vložky HOXTER vynikají robustní konstrukcí, která umožňuje provoz v uzavřených obestavbách akumulačních krbů. Spojují výhody velkého pohledového skla
a akumulace tepla, aniž by docházelo k přetápění obytné místnosti.

 

Topeniště produktů HOXTER jsou natolik těsná, že oheň okamžitě reaguje na sebemenší pohyb ovládací páčky. Vysoká provozní teplota v topeništi nijak neovlivňuje bezpečnost a komfort ovládání. Ovládací prvky byly konstrukčně navrženy tak, aby se během provozu přirozeně ochlazovaly. Tento ochlazovací efekt je umocněn použitím vhodných materiálů, jako je nerezová ocel. Pozadu přitom nezůstal ani design ovládacích prvků a jednoduchost obsluhy. Vyznačují se čistými tvary a intuitivním ovládáním.

Vystýlka topeniště

Vystýlka topeniště

Vedle standardní světlé vystýlky nabízí Hoxter i její tmavé provedení v černém odstínu. Jde o řešení vhodné pro ucelené návrhy interiérů, v nichž by světlá vystýlka působila rušivě. Tyto tvarovky jsou vyrobeny z barevné šamotové směsi, to znamená, že vzhled topeniště zůstává celistvě tmavý, a to i při náhodném porušení povrchu vystýlky. Šamotové tvarovky světlé i tmavé barvy jsou během výroby vypalovány při teplotě vyšší než 1100 °C. Tím je zaručena dlouhodobá životnost celého topeniště.

Design dvířek

Design dvířek

Pohledová dvířka jsou celoprosklená bez viditelného rámu a poskytují tak velkorysý pohled na oheň. Krycí a stavěcí rámy slouží pro pohledové zabudování produktů do interiéru. Jejich detailní zpracování a kvalita materiálů umocňují hodnotu a design celé stavby.

 

Poptávkový formulář

  • Zvýrazněná políčka jsou povinná.

Naši partneři

Spartherm Timpex Romotop Ortner Kobok Brunner Schiedel