Hoxter Uka 35/60/35/50Sh

Užitný výkon
7KW
Výška skla
50cm
Šířka skla
60cm
Boční sklo
35cm
Tvar skla
Třístranné s výsuvem
Hmotnost krbové vložky
255Kg
Účinnost
80%
Průměr CPV
125mm
Průměr Kouřovodu
200mm
Záruční doba
24 Měsíců
Ke stažení
uka 35 60 35 50s de.pdf
Cena (bez DPH): Napište nám o cenu!

Jedná se o novinku firmy Hoxter označenou S jako SLIM. Řada krbových vložek Hoxter Slim byla vyrobena za účelem menší zastavbové hloubky celé stavby krbu. Jedná se o novinku firmy Hoxter označenou S jako SLIM. Řada krbových vložek Hoxter Slim byla vyrobena za účelem menší zastavbové hloubky celé stavby krbu. Hoxter Uka 35/60/35/50Sh je průhledová krbová vložka o šířce skla 60cm a výšce skla 50cm s menší zastavbovou hloubkou oproti ostatním průhledovým vložkám Hoxter. Je zde možnost montáže 5ks akumulačních prstenců o menším průměru 345mm, vyrobených přímo pro řadu krbových vložek Hoxter Slim. 

UKA nosný rám

UKA nosný rám

Nosná konstrukce stavěcího rámu UKA je připevněna k zadní stěně krbové vložky, která se díky vedení spalovacího vzduchu do topeniště ochlazuje. Zadní stěna krbové vložky a nosná konstrukce se tak tepelně nenamáhá a je vzhledem k obestavbě krbu stabilní. Stavěcí rám je vynesen z nosné konstrukce a není nijak spojen s mírně se pohybující horní částí třístranné krbové vložky. Toto inovativní řešení nabízí zjednodušení stavby současně úsporu místa a nákladů za externí vynášecí rámy. Nosnost stavěcího rámu UKA je 200 kg.

Akumulační prstence

Akumulační prstence

Hoxter akumulační prstence nabízejí možnost značně zvýšit akumulační výkon zařízení. Při použití s pěti prstenci je energie efektivně ukládána do více než 150 kg akumulační hmoty a následně po dohoření paliva po dobu několika hodin odevzdávána do místnosti. Je to jednoduché, efektivní a na dalším zdroji energie nezávislé řešení.

Vystýlka topeniště

Vystýlka topeniště

Vedle standardní světlé vystýlky nabízí Hoxter i její černé provedení. Jde o řešení vhodné pro ucelené návrhy interiérů, v nichž by světlá vystýlka působila rušivě. Tyto tvarovky jsou vyrobeny z černé barevné šamotové směsi, to znamená, že vzhled topeniště zůstává celistvě tmavý, a to i při náhodném porušení povrchu šamotové vystýlky. Šamotové tvarovky světlé i tmavé barvy jsou během výroby vypalovány při teplotě vyšší než 1100 °C. Tím je zaručena dlouhodobá životnost celého topeniště.

Poptávkový formulář

  • Zvýrazněná políčka jsou povinná.

Naši partneři

Spartherm Timpex Romotop Ortner Kobok Brunner Schiedel