Hoxter Haka 89/72h

Jmenovitý výkon
9-18KW
Vytápěný prostor
150-250m3
Výška skla
72cm
Šířka skla
89cm
Hmotnost krbové vložky
410Kg
Účinnost
80%
Průměr CPV
125mm
Průměr Kouřovodu
250mm
Záruční doba
60 Měsíců
Ke stažení
haka 89 72h cs.pdf
Cena (bez DPH): Napište nám o CENU!

Hoxter Haka 89/72h

Jde o designovou krbovou vložku s v čelním prosklením a bezroštovým topeništěm. Ohniště Hoxter Haka 89/72h je dokonale utěsněno, aby nekontrolovatelné proudění vzduchu nenarušovalo efektivní proces hoření. Speciální profil dvířek a těsnění odolávají vysokým provozním teplotám a zajišťují tak stálost potřebné těsnosti mezi korpusem a dvířky. Přivedení vzduchu na správné místo do ohniště krbové vložky Hoxter Haka 89/72h zabezpečuje dobrou kvalitu hoření a čistotu skla. Předehřátý vzduch proudící kolem skla vytváří před sklem clonu, která zabraňuje jeho zanášení sazemi a prachem. Pro maximální dosažení tohoto efektu slouží nastavitelné prvky reelkýmgulující poměr přiváděného vzduchu do ohniště krbové vložky Hoxter.

Vystýlka topeniště Hoxter Haka 89/72h

Vedle standardní světlé vystýlky nabízí Hoxter i její tmavé provedení s černým šamotem. Jde o řešení vhodné pro ucelené návrhy interiérů, v nichž by světlá vystýlka působila rušivě. Tyto tvarovky jsou vyrobeny z barevné šamotové směsi, to znamená, že vzhled topeniště zůstává celistvě tmavý, a to i při náhodném porušení povrchu vystýlky. Šamotové tvarovky světlé i tmavé barvy jsou během výroby vypalovány při teplotě vyšší než 1100 °C. Tím je zaručena dlouhodobá životnost celého topeniště.

 

Vystýlka topeniště

Odnímatelná klička Hoxter Haka 89/72h

Odnímatelná klička dvířek Hoxter Haka 89/72h umožňuje vytvořit ničím nerušený pohled na oheň. Kličku lze použít u dvířek s horním výsuvem. Ta jsou konstruována s malým otvorem ve spodní části rámu, kam stačí kličku zasunout. Otvor pro uchycení kličky je umístěn v blízkosti osy těžiště dvířek, aby byl zajištěn lehký chod mechanismu horního otevírání. Po uzavření dvířek krbu může klička zůstat na dvířkách nebo ji lze vyjmout a uložit do vestavěného pouzdra.

Odnímatelná klička
 
 
 

 

Poptávkový formulář

  • Zvýrazněná políčka jsou povinná.

Naši partneři

Spartherm Timpex Romotop Ortner Kobok Brunner Schiedel