Hoxter haka 89/45

Jmenovitý výkon
9KW
Vytápěný prostor
200-250m3
Šířka skla
89cm
Výška skla
45cm
Tvar skla
Rovné s oteviráním do boku
Hmotnost krbové vložky
355Kg
Účinnost
80%
Průměr CPV
125mm
Průměr Kouřovodu
200mm
Záruční doba
60 Měsíců
Ke stažení
haka 89 45 de.pdf
Cena (bez DPH): Napište nám o cenu!


Dvojité prosklení Hoxter Haka 89/45

Dvojité prosklení krbových dvířek Hoxter Haka 89/45 odpovídá aktuálním stavebním standardům. Díky současným možnostem tepelné izolace staveb jsou energetické požadavky domů i jednotlivých místností nižší než dříve. Dvojité prosklení zlepšuje izolační vlastnosti dvířek a redukuje množství tepla prosálaného dvířky do místnosti. V místnosti s nižšími energetickými požadavky tak nedochází k přetápění.

Dvojité prosklení

Akumulační prstence

Hoxter akumulační prstence nabízejí zvýšit akumulační výkon akumulačního krbu. Při použití s pěti prstenci je energie efektivně ukládána do více než 150 kg akumulační hmoty a následně po dohoření paliva po dobu několika hodin odevzdávána do akumulační obestavby. Je to jednoduché, efektivní a na dalším zdroji energie nezávislé řešení.

 
Akumulační prstence

Vystýlka topeniště

Vedle standardní světlé vystýlky topeniště, nabízí Hoxter i její tmavé provedení s černým šamotem. Jde o řešení vhodné pro ucelené návrhy interiérů, v nichž by světlá vystýlka působila rušivě. Tyto tvarovky jsou vyrobeny z barevné šamotové směsi, to znamená, že vzhled topeniště zůstává celistvě tmavý, a to i při náhodném porušení povrchu vystýlky. Šamotové tvarovky světlé i tmavé barvy jsou během výroby vypalovány při teplotě vyšší než 1100 °C. Tím je zaručena dlouhodobá životnost celého topeniště.

Vystýlka topeniště

Poptávkový formulář

  • Zvýrazněná políčka jsou povinná.

Naši partneři

Spartherm Timpex Romotop Ortner Kobok Brunner Schiedel