Hoxter Haka 60/50S

Jmenovitý výkon
7KW
Šířka
60cm
Výška
50cm
Vytápěný prostor
200-250m3
Tvar skla
Rovné
Hmotnost krbové vložky
170Kg
Účinnost
80%
Průměr CPV
125mm
Průměr Kouřovodu
180mm
Záruční doba
24 Měsíců
Ke stažení
haka 60 50s de.pdf
Cena (bez DPH): Napište nám o cenu!

Hoxter Haka 60/50Sh je novinkou firmy Hoxter pro rok 2019. Jedná se o kompletní novou řadu krbových vložek Hoxter s označením S (slim) tzn. krbové vložky s plýtkým topeništěm, tak aby jejich zastavbová hloubka byla co nejmenší. Akumulační a teplovzdušné krby jsou dnes nejžádanějším způsobem vytápění. Krbové vložky Hoxter si rozumějí s oběma těmito technologiemi. Bezchybně fungují v uzavřených akumulačních krbech s přídavnou akumulační masou.

Akumulační prstence pro Hoxter Haka 60/50S

Hoxter akumulační prstence nabízejí možnost značně zvýšit akumulační výkon zařízení. Při použití s pěti prstenci je energie efektivně ukládána do více než 150 kg akumulační hmoty a následně po dohoření paliva po dobu několika hodin odevzdávána do místnosti. Je to jednoduché, efektivní a na dalším zdroji energie nezávislé řešení.

Akumulační prstence

Vystýlka topeniště Hoxter Haka 60/50S

Vedle standardní světlé vystýlky nabízí Hoxter i její tmavé provedení s černým šamotem. Jde o řešení vhodné pro ucelené návrhy interiérů, v nichž by světlá vystýlka působila rušivě. Tyto tvarovky jsou vyrobeny z barevné šamotové směsi, to znamená, že vzhled topeniště zůstává celistvě tmavý, a to i při náhodném porušení povrchu vystýlky. Šamotové tvarovky světlé i tmavé barvy jsou během výroby vypalovány při teplotě vyšší než 1100 °C. Tím je zaručena dlouhodobá životnost celého topeniště.

 
Vystýlka topeniště
 
 

 

Poptávkový formulář

  • Zvýrazněná políčka jsou povinná.

Naši partneři

Spartherm Timpex Romotop Ortner Kobok Brunner Schiedel