Hoxter Ecka 60/35/50S

Jmenovitý výkon
7KW
Šířka
60cm
Výška
50cm
Boční prosklení
35cm
Vytápěný prostor
200-250m3
Tvar skla
Rohové s ohýbaným sklem
Hmotnost krbové vložky
210Kg
Účinnost
80%
Průměr CPV
125mm
Průměr Kouřovodu
180mm
Záruční doba
24 Měsíců
Ke stažení
ecka 60 35 50s de.pdf
Cena (bez DPH): Napište nám o cenu!

Hoxter Haka 60/35/50S je novinkou firmy Hoxter pro rok 2019. Jedná se o kompletní novou řadu krbových vložek Hoxter s označením S (slim) tzn. krbové vložky s plýtkým topeništěm, tak aby jejich zastavbová hloubka byla co nejmenší. Hoxter Ecka 60/35/50S je možno objednat s redukcí na Hoxter akumulační prstence, s ocelovým výměníkem ve dvou variantách. Topeniště krbové vložky je vyloženo šamotem, pro ještě větší účinnost a také pro ochranu korpusu. Ohniště Hoxter Ecka 60/35/50S je dokonale utěsněno, aby nekontrolovatelné proudění vzduchu nenarušovalo efektivní proces hoření. Speciální profil dvířek a těsnění odolávají vysokým provozním teplotám a zajišťují tak stálost potřebné těsnosti mezi korpusem a dvířky. Přivedení vzduchu na správné místo do ohniště krbové vložky Hoxter Ecka 60/35/50S zabezpečuje dobrou kvalitu hoření a čistotu skla. Předehřátý vzduch proudící kolem skla vytváří před sklem clonu, která zabraňuje jeho zanášení sazemi a prachem. Pro maximální dosažení tohoto efektu slouží nastavitelné prvky regulující poměr přiváděného vzduchu do ohniště krbové vložky Hoxter. Sklo krbové vložky Hoxter Ecka je vyrobeno z jednoho kusu a v rohu je ohýbané.

Dvojité prosklení

Dvojité prosklení rohových krbových dvířek Hoxter odpovídá aktuálním stavebním standardům. Díky současným možnostem tepelné izolace staveb jsou energetické požadavky domů i jednotlivých místností nižší než dříve. Dvojité prosklení zlepšuje izolační vlastnosti dvířek a redukuje množství tepla prosálaného dvířky do místnosti. V místnosti s nižšími energetickými požadavky tak nedochází k přetápění.

Dvojité prosklení

Akumulační prstence

Hoxter akumulační prstence nabízejí zvýšit akumulační výkon akumulačního krbu. Při použití s pěti prstenci je energie efektivně ukládána do více než 150 kg akumulační hmoty a následně po dohoření paliva po dobu několika hodin odevzdávána do akumulační obestavby. Je to jednoduché, efektivní a na dalším zdroji energie nezávislé řešení.

 
Akumulační prstence
 
 

Poptávkový formulář

  • Zvýrazněná políčka jsou povinná.

Naši partneři

Spartherm Timpex Romotop Ortner Kobok Brunner Schiedel