Hoxter Haka 89/45Wt

Jmenovitý výkon
20KW
Výkon do vody
10,5KW
Šířka skla
890mm
Výška skla
450mm
Tvar skla
Rovné průhledové s otevíráním do boku
Hmotnost krbové vložky
305Kg
Účinnost
81%
Průměr CPV
150mm
Průměr Kouřovodu
200mm
Záruční doba
24 Měsíců
Cena (bez DPH): Napište nám o cenu!

Krbová vložka Hoxter Haka 89/45WT má jako jedna z mála nabízených teplovodních krbových vložek s výsuvem možnost dvojitého prosklení, pro ještě větší účinnost spalování. V kvalitě našich produktů Hoxter se odráží 80ti letá historie výroby topidel a kotlů ve střední Evropě. Stejně důležitá jako tradice a cit pro detail je pro nás inovace. Při zpracování stejně jako při vývoji a konstrukci vznikají stále nová, lepší a efektivnější řešení. Teplovodní krbové vložky Hoxter Haka 89/45WT plnohodnotně zastávají funkci kotle na ohřev vody, proto také podléhají podobným bezpečnostním kritériím. Simulací tlakového zatížení korpusu se zjišťují vlastnosti teplovodních krbových vložek Hoxter Haka v hraničních situacích a dimenzují se tak bezpečnostní prvky. Je to další stupeň zabezpečení, který poskytujeme našim zákazníkům.

Kotel ve formě krbu

Technické schopnosti teplovodních krbových vložek HOXTER splňují požadavky dnešního moderního vytápění. Hodnoty účinnosti a teplovodního podílu jsou již srovnatelné s kotly bez prosklených dvířek. Standardní dvojité prosklení dvířek výrazně snižuje prostup tepla přes sklo a napomáhá tak ke zvýšení teplovodního podílu. Trubkový teplovodní výměník zajišťuje maximální účinnost. Je schopen ze spalin absorbovat až 70 % tepla. Teplovodní výměník absorbuje teplo rovněž ve stěnách topeniště. Dalším zlepšením je tepelná izolace, která zabraňuje úniku tepla z teplovodní krbové vložky. Tato technická řešení posunula hodnotu teplovodního podílu na 80 %.

 

Komplexní vytápění celého domu

Teplovodní krbové vložky Hoxter jsou plnohodnotnou alternativou pro jiné zdroje vytápění. Teplá voda z teplovodního výměníku se odvádí do akumulační nádrže, kde se s minimální ztrátou ukládá a využívá se dále k topení radiátory, k podlahovému vytápění a ohřevu užitkové vody. Topení s teplovodními krbovými vložkami HOXTER je ekonomické a zároveň příjemné.

 

Hoxter Haka 89/45WTh se vyrábí v těchto variantách:

- S výsuvem dvířek na jedné straně

- S výsuvem dvířek na obou stranách

- S otvíracími dvířky na obou stranách

- S jedním sklem na obou stranách

- S dvojsklem na obou stranách

Rádi Vám každou z variant naceníme napište nám na krbyhlucin@email.cz a my Vám rádi odpovíme!

Poptávkový formulář

  • Zvýrazněná políčka jsou povinná.

Naši partneři

Spartherm Timpex Romotop Ortner Kobok Brunner Schiedel