Hoxter Ecka 67/45/51Wh

Jmenovitý výkon
13KW
Výkon do vody
8KW
Výška skla
51cm
Šířka skla
67cm
Boční prosklení
45cm
Objem vody ve výměníku
47 Litrů
Tvar skla
Rohové s výsuvem
Hmotnost krbové vložky
380Kg
Účinnost
60%
Průměr CPV
125mm
Průměr Kouřovodu
200mm
Záruční doba
24 Měsíců
Ke stažení
ecka 67 45 51wh cs.pdf
Cena (bez DPH): Napište nám o cenu!

Krbová vložka Hoxter Ecka 67/45/51Wh má jako jedna z mála nabízených teplovodních krbových vložek možnost dvojitého rohového prosklení, pro ještě větší účinnost spalování. V kvalitě našich produktů Hoxter se odráží 80ti letá historie výroby topidel a kotlů ve střední Evropě. Stejně důležitá jako tradice a cit pro detail je pro nás inovace. Při zpracování stejně jako při vývoji a konstrukci vznikají stále nová, lepší a efektivnější řešení. Teplovodní krbové vložky Hoxter Ecka 67/45/51Wh plnohodnotně zastávají funkci kotle na ohřev vody, proto také podléhají podobným bezpečnostním kritériím. Simulací tlakového zatížení korpusu se zjišťují vlastnosti teplovodních krbových vložek Hoxter Ecka v hraničních situacích a dimenzují se tak bezpečnostní prvky. Je to další stupeň zabezpečení, který poskytujeme našim zákazníkům.

Kotel ve formě krbu

Technické schopnosti teplovodních krbových vložek HOXTER splňují požadavky dnešního moderního vytápění. Hodnoty účinnosti a teplovodního podílu jsou již srovnatelné s kotly bez prosklených dvířek. Standardní dvojité prosklení dvířek výrazně snižuje prostup tepla přes sklo a napomáhá tak ke zvýšení teplovodního podílu. Trubkový teplovodní výměník zajišťuje maximální účinnost. Je schopen ze spalin absorbovat až 70 % tepla. Teplovodní výměník absorbuje teplo rovněž ve stěnách topeniště. Dalším zlepšením je tepelná izolace, která zabraňuje úniku tepla z teplovodní krbové vložky. Tato technická řešení posunula hodnotu teplovodního podílu na 80 %.

 

Komplexní vytápění celého domu

Teplovodní krbové vložky Hoxter jsou plnohodnotnou alternativou pro jiné zdroje vytápění. Teplá voda z teplovodního výměníku se odvádí do akumulační nádrže, kde se s minimální ztrátou ukládá a využívá se dále k topení radiátory, k podlahovému vytápění a ohřevu užitkové vody. Topení s teplovodními krbovými vložkami HOXTER je ekonomické a zároveň příjemné.

Poptávkový formulář

  • Zvýrazněná políčka jsou povinná.

Naši partneři

Spartherm Timpex Romotop Ortner Kobok Brunner Schiedel