Hoxter Ecka 50/35/45W

Jmenovitý výkon
7,5KW
Výkon do vody
4,5KW
Výška skla
45cm
Šířka skla
50cm
Boční prosklení
35cm
Objem vody ve výměníku
26 Litrů
Tvar skla
Rohové s otvevíráním do boku
Hmotnost krbové vložky
185Kg
Účinnost
80%
Průměr CPV
125mm
Průměr Kouřovodu
150mm
Záruční doba
24 Měsíců
Ke stažení
ecka 50 35 45w h cs.pdf
Cena (bez DPH): Napište nám o cenu!

Krbová vložka Hoxter Ecka 50/35/45W má jako jedna z mála nabízených teplovodních krbových vložek možnost dvojitého rohového prosklení, pro ještě větší účinnost spalování. V kvalitě našich produktů Hoxter se odráží 80ti letá historie výroby topidel a kotlů ve střední Evropě. Stejně důležitá jako tradice a cit pro detail je pro nás inovace. Při zpracování stejně jako při vývoji a konstrukci vznikají stále nová, lepší a efektivnější řešení. Teplovodní krbové vložky Hoxter Ecka 50/35/45W plnohodnotně zastávají funkci kotle na ohřev vody, proto také podléhají podobným bezpečnostním kritériím. Simulací tlakového zatížení korpusu se zjišťují vlastnosti teplovodních krbových vložek Hoxter Ecka v hraničních situacích a dimenzují se tak bezpečnostní prvky. Je to další stupeň zabezpečení, který poskytujeme našim zákazníkům.

Kotel ve formě krbu

Technické schopnosti teplovodních krbových vložek HOXTER splňují požadavky dnešního moderního vytápění. Hodnoty účinnosti a teplovodního podílu jsou již srovnatelné s kotly bez prosklených dvířek. Standardní dvojité prosklení dvířek výrazně snižuje prostup tepla přes sklo a napomáhá tak ke zvýšení teplovodního podílu. Trubkový teplovodní výměník zajišťuje maximální účinnost. Je schopen ze spalin absorbovat až 70 % tepla. Teplovodní výměník absorbuje teplo rovněž ve stěnách topeniště. Dalším zlepšením je tepelná izolace, která zabraňuje úniku tepla z teplovodní krbové vložky. Tato technická řešení posunula hodnotu teplovodního podílu na 80 %.

 

Komplexní vytápění celého domu

Teplovodní krbové vložky Hoxter jsou plnohodnotnou alternativou pro jiné zdroje vytápění. Teplá voda z teplovodního výměníku se odvádí do akumulační nádrže, kde se s minimální ztrátou ukládá a využívá se dále k topení radiátory, k podlahovému vytápění a ohřevu užitkové vody. Topení s teplovodními krbovými vložkami HOXTER je ekonomické a zároveň příjemné.

Poptávkový formulář

  • Zvýrazněná políčka jsou povinná.

Naši partneři

Spartherm Timpex Romotop Ortner Kobok Brunner Schiedel